
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Tineco FLOOR ONE SWITCH S6 Stretch je 5-v-1 večnamenski komplet dveh ločenih naprav za celovito čiščenje doma: učinkovito pobira suhe delce, odstranjuje mokre madeže in hkrati pomiva trda tla. Ključna prednost je SwitchPro motor, ki omogoča preklapljanje med enoto za pomivanje tal (pomivalec) in enoto za sesanje (sesalnik). Ima 180° lay-flat zasnovo, zato zlahka zapelje pod nizko pohištvo; v ležečem položaju se stisne na približno 5,1″ (~13 cm). Proti navijanju las skrbi DualBlock Anti-Tangle sistem z dvojnimi strgali, ki zmanjšuje zapletanje in mašenje. Po čiščenju naprava z enim dotikom izvede FlashDry™ samočiščenje z ogrevano čisto vodo in nato notranjost posuši v pičlih 5 minutah z vročim zrakom pri 85°C.

499,00 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 5 - 7 dni


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
En komplet, ki zadosti vsem potrebam čiščenja.
Zakaj bi kupili dve ločeni napravi, če lahko preprosto prestavite motor?

Na zahtevo prestavljajte motorno enoto SwitchPro med pomivalcem in sesalnikom

Ločen sistem umazane in čiste vode

Čistilec se popolnoma poleže za enostavno čiščenje pod nizkim pohištvom

Samodejno izpere notranji sistem in krtačo ter ju na koncu posuši z vročim zrakom za dolgotrajno higieno

Zaznava nivo umazanije in prilagaja moč in porabo vode Več o tem

Od mastnih nesreč v kuhinji do zasušenih pack na ploščicah, čistilec z lahkoto posesa vse.

Inovativna valjasta krtača, ki na obeh straneh sega tik do roba čistilca

Rezervoar sveže vode na spodnjem delu naprave omogoča večji pritisk na tla in lažje manevriranje po prostorih.

Zmogljiva baterija za do 40 min mokro-suhega čiščenja in do 65 min sesanja
Specifikacije
| Kapaciteta baterije | 4000 mAh (Li-ion) |
| Čas delovanja | Do 40 min (Pomivanje) / do 65 min (sesanje - ECO način) |
| Čas polnjenja | Pribl. 4–5 ur |
| Kapaciteta rezervoarja za čisto vodo | 0,8 L |
| Kapaciteta rezervoarja za umazano vodo | 0,72 L |
| Hrup | 78 dB |
| Teža | 4,6 kg (Pomivalec) |
| iLoop senzor | Da |
| Čiščenje s svežo vodo | MHCBS™ tehnologija |
| Zaslon | LED |
| Čiščenje robov | Dvostransko čiščenje robov |
| Nivo filtracije zraka | HEPA H13 suhi filter |
| Napajanje | Brezžično, baterijsko |
| Samočiščenje | Da (One-Touch samočiščenje) |
| Sušenje naprave | Da, FlashDry™ (85 °C, 5 min) |
| HyperStretch oblika | Da, 180° položljiva oblika; višina v ležečem položaju 13 cm |
| Dodatna orodja | Dodatni valjček za krtačo, dodatni filter (ter nastavki za sesalni način) |
Kliknite tu, da prenesete navodila za uporabo naprave.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Model | FLOOR ONE SWITCH S6 Stretch |
| Dobava | 5 |
| Znamka | Tineco |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!