
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Tineco FLOOR ONE S7 Pro Stretch Steam je najnaprednejši mokro-suhi čistilec tal s paro, narejen za hitro vse-v-enem čiščenje: hkratno sesanje in pomivanje tal s pregreto paro HyperSteam™ pri 160°C za trdovratne madeže in razkužena tla brez uporabe kemikalij. Posebnost modela je 180° lay-flat zasnova (polaganje do tal), zato brez kompliciranja pride pod nizko pohištvo, kjer se prah in drobtine najraje skrivajo. Po koncu pa se s FlashDry™ samočiščenjem in sušenjem z vročim zrakom krtača in sistem sperejo ter 100% posušijo, da je naprava pripravljena za naslednji krog.

619,00 €vkl. DDV
Trenutno ni dobavljivo
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
Ni na zalogi

Brezžično globinsko pomivanje in sesanje s 160 °C vodno paro – brez uporabe kemikalij.
Brezžični mokro-suhi pomivalec in sesalnik s 160 °C paro

Sistem za segrevanje pare do 160 °C, brez uporabe destilirane vode

Ločen sistem umazane in čiste vode

Čistilec se popolnoma poleže za enostavno čiščenje pod nizkim pohištvom

Od mastnih nesreč v kuhinji do zasušenih pack na ploščicah, S7 Stretch Steam z lahkoto posesa vse.

Zaznava nivo umazanije in prilagaja moč in porabo vode

Inovativna valjasta krtača, ki na obeh straneh sega tik do roba čistilca

Samodejno izpere notranji sistem in krtačo ter ju na koncu posuši z vročim zrakom za dolgotrajno higieno

Rezervoar sveže vode na spodnjem delu naprave omogoča večji pritisk na tla in lažje manevriranje po prostorih.

Zmogljiva baterija za do 80 minut mokro-suhega čiščenja v načinu brez pare
do 30 min v načinu Steam


















Specifikacije
| Tip naprave | Brezžični mokro-suhi čistilec tal s parnim čiščenjem |
| Parna tehnologija | HyperSteam do 320°F (160°C) grelec; izhodna para ≥ 99°C |
| Sesalna moč | 22 kPa |
| Kapaciteta baterije | Li-ion 25,2 V · 4000 mAh (vgrajena, ni odstranljiva) |
| Čas delovanja | Do 80 min (standard); do 30 min (Steam način) |
| Čas polnjenja | Približno 4,5 ure (2A hitro polnjenje) |
| Kapaciteta rezervoarja za čisto vodo | 0,88 L |
| Kapaciteta rezervoarja za umazano vodo | 0,70 L |
| Samočistilni sistem | 2 min samočiščenje; FlashDry sušenje 5 min pri 85°C / SilentDry 40 min ≤ 45 dBA |
| Hrup | Do 78 dBA (med čiščenjem) |
| Tehnologija pranja s svežo vodo | Tineco MHCBS™ (stalno spiranje krtače s svežo vodo) |
| iLoop™ senzor | Da (samodejno prilagaja sesalno moč in pretok vode) |
| Čiščenje robov | Trostransko (Triple-Sided) |
| Dizajn | 180° lay-flat (čiščenje pod pohištvom do ~13 cm) |
| Anti-tangle sistem | DualBlock Anti-Tangle |
| Zaslon | LED |
| Filter | Suhi filter (Dry Filter) |
| V kompletu | Polnilna postaja, čistilno orodje, suhi filter, dodatni valjček |

Vključeno v paketu
V paketu prejmete komplet čistilca FLOOR ONE S7 Pro Stretch Steam, rezervni HEPA filter, Orodje za čiščenje, rezervni krtačni valj, FlashDry Polnilna postaja




Kliknite tu, da prenesete navodila za uporabo naprave.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Znamka | Tineco |
| Model | FLOOR ONE S7 Pro Stretch Steam |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

Ni na zalogi