
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Prostostoječa bioklimatska pergola INTRO PLUS 6x3m iz aluminija z nastavljivimi dvojnimi lamelami (0°–135°) za zaščito pred soncem in dežjem. Eleganten antracitni videz, integriran drenažni sistem, skriti spojni elementi in TÜV certifikat za varnost in zanesljivost. Idealna za ustvarjanje prijetnega zunanjega prostora z dodatnimi možnostmi stranskih sten ali senčilnih panelov.
✅ Na paleti prejmete vse sestavne dele in podrobna navodila za montažo
✅ Kvalitetna aluminijasta konstrukcija s TÜV certifikatom
✅ Nastavljive lamele za popolno senco in zaščito pred dežjem
✅ Integriran drenažni sistem za učinkovito odvajanje vode
✅ Možnost dopolnitve s stranskimi stenami in senčili

●Dostava 1-3 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.

Bioklimatske pergole INTRO PLUS nudijo razkošen prostor za sprostitev ter ustvarjajo prijetno okolje za uporabo na prostem v različnih obdobjih leta. S svojo zasnovo predstavljajo dovršeno rešitev za vse, ki želijo združiti udobje, funkcionalnost in urejen videz zunanjega prostora.
Zelo trdna konstrukcija v antracitni barvi RAL 7016 z mat zaključkom zagotavlja dolgotrajno odpornost proti vremenskim vplivom in UV svetlobi brez potrebe po vrtanju v steno. Nerjaveča aluminijasta konstrukcija zagotavlja odpornost proti vsem vremenskim vplivom, zato da lahko v pergoli uživate v vseh letnih časih.
Sistem z 38 nastavljivimi dvojnimi lamelami (0°–135°) omogoča popolno prilagodljivost in senčenje z vseh strani. Takšna zasnova omogoča enostavno prilagajanje položaja lamel glede na željeno stopnjo odprtosti ter uporabo pergole v skladu z različnimi potrebami.
Aluminijasti profil z zgornjo letvijo zakriva lamele, da te s strani niso vidne in so poravnane s profilom. Sistem lamel se upravlja ročno, kar omogoča neposredno in preprosto nastavitev ter hkrati ohranja čist, usklajen in dovršen videz celotne konstrukcije.


Integriran drenažni sistem neposredno v konstrukciji učinkovito odvaja do 17 l/m² vode na uro. Takšna rešitev omogoča zanesljivo odvajanje vode skozi samo konstrukcijo ter prispeva k učinkovitemu delovanju pergole tudi ob padavinah.
To zagotavlja, da vaša terasa ostane suha tudi ob močnejših nalivih. Lamele so sposobne prenesti 30–40 cm debelo plast snega, kar predstavlja obremenitev približno 50 kg/m², s čimer pergola ohranja stabilnost tudi pri večjih obremenitvah.
Za popolno zasebnost in zaščito pred vetrom lahko pergolo dopolnite s stranskimi roloji ali paneli s fiksnimi lamelami, po vaši izbiri. Takšna možnost vam omogoča, da pergolo prilagodite svojim željam glede zaščite, zasebnosti in celotne ureditve zunanjega prostora.
Tako si lahko po meri ustvarite vzdušje, v katerem lahko uživate. Z izbiro ustrezne dopolnitve lahko prostor pod pergolo še bolje uskladite s svojimi potrebami ter ustvarite prijetno in urejeno okolje za sprostitev.



TÜV certifikat kupcu zagotavlja dodatno zaupanje pri nakupu izdelka. Gre za neodvisno potrdilo priznane organizacije TÜV (Technischer Überwachungsverein), ki potrjuje, da je izdelek prestal stroga testiranja kakovosti, varnosti in zanesljivosti. Za kupca to pomeni, da je izdelek preverjen s strani strokovnjakov, izpolnjuje visoke evropske standarde ter ponuja večjo varnost, kakovost in dolgoročno zanesljivo uporabo.
10 let garancije na konstrukcijo in vse aluminijaste elemente









Pergolo lahko nadgradite s senčili, senčnimi stenami ali drsnimi paneli. Za strokovno svetovanje nam pišite na:

Kliknite tukaj in si prenesite uporabniški priročnik in navodila za montažo pergole
Montaža na območju Ljubljane in okolice je brez potnih stroškov. Drugje po državi veljajo potni stroški 0,38 €/km (v obe smeri iz Ljubljane). Cena z 9.5% DDV na pergolo in montažo.
Za montažo in dolgotrajno stabilnost je treba zagotoviti povsem ravno trdno podlago, kot je betonska plošča ali točkovni temelji velikosti 25×25 cm pod vsakim stebrom, pri čemer naj bo pripravljena površina zaradi lažje izvedbe za pribl. 0,2 m (20 cm) širša od tlorisa pergole.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Širina | 600 cm |
| Globina | 300 cm |
| Višina | 255 cm |
| Skupna teža | 282 kg |
| Material | Aluminij |
| Barva konstrukcije | antracit RAL 7016 |
| Barva lamel | antracit RAL 7016 |
| Velikost paketa ali palete | 5 škatel (287x39x25 cm - 61 kg; 298x44x22 cm - 55 kg; 294x38x19 cm - 57 kg; 294x38x19 cm - 57 kg; 294x35x19 cm - 52 kg) |
| Odpornost proti dežju | Da |
| Mere stebrov | 116 x 116 x 1,5 mm |
| Mere profilov | 195 x 75 x 1,4 mm |
| Mere lamel | 166 x 30 x 1,4 mm |
| Upravljanje lamel | Ročno |
| Pokrita površina | 18 m2 |
| Nosilnost | 50 kg/m2 (pribl. 30-40 cm snega) |
| Montaža | Z montažo na domu,Brez montaže |
| Vrsta Pergole | Samostoječa |
| Način prilagajanja lamel | Ročno |
| Znamka | Roja |
