
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Tineco FLOOR ONE i6 Stretch Plus je brezžični mokro-suhi čistilec tal za hitro vse-v-enem čiščenje: hkrati pobere suhe delce in pomije trda tla, pri tem pa z močnim sesanjem pomaga tudi pri večjih drobtinah in dlakah. Ključna prednost je 180° lay-flat zasnova (v ležečem položaju približno 13 cm višine), zato zlahka zapelje pod nizko pohištvo. Vgrajena Anti-Tangle zasnova prestreza lase in dlake ter jih usmerja v zbiralnik, po čiščenju pa naprava z enim dotikom izvede samočiščenje celotnega sistema z vročo vodo ter se hitro posuši z vročim zrakom.

289,00 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 3 - 5 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.

Počistite več z manj truda s sesanjem in pomivanjem v eni potezi.
Brezžični mokro-suhi pomivalec in sesalnik

Ločen sistem umazane in čiste vode

Čistilec se popolnoma poleže za enostavno čiščenje pod nizkim pohištvom

Samodejno izpere notranji sistem in krtačo ter ju na koncu posuši z vročim zrakom za dolgotrajno higieno

Od mastnih nesreč v kuhinji do zasušenih pack na ploščicah, čistilec z lahkoto posesa vse.

Inovativna valjasta krtača, ki na obeh straneh sega tik do roba čistilca

Rezervoar sveže vode na spodnjem delu naprave omogoča večji pritisk na tla in lažje manevriranje po prostorih.

Zmogljiva baterija za do 40 minut mokro-suhega čiščenja v načinu Auto









Specifikacije
| Kapaciteta baterije | 4000 mAh (Li-ion) |
| Čas delovanja | Do 40 minut |
| Čas polnjenja | ≤ 5 ur (pribl. 4–5 h) |
| Kapaciteta rezervoarja za čisto vodo | 0,8 L |
| Kapaciteta rezervoarja za umazano vodo | 0,72 L |
| Hrup | ≤ 78 dB(A) |
| Teža | 4,5 kg |
| iLoop senzor | Ne |
| Čiščenje s svežo vodo | MHCBS™ tehnologija |
| Zaslon | Indikatorske lučke (Indicator light) |
| Čiščenje robov | Dvostransko čiščenje robov |
| Nivo filtracije zraka | HEPA filter |
| Napajanje | Brezžično, baterijsko |
| Samočiščenje | Da (One-Press / one-touch samočiščenje) |
| Sušenje naprave | Da, 5 min sušenje z 85 °C vročim zrakom (FlashDry™) |
| HyperStretch oblika | Da, 180° položljiva oblika; višina v ležečem položaju 13 cm |
| Dodatna orodja | Dodatni valjček za krtačo, dodatni filter, čistilo, pripomoček za čiščenje |

| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Model | FLOOR ONE i6 Stretch Plus |
| Znamka | Tineco |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
