
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Tineco FLOOR ONE i5 Stretch Plus je brezžični mokro-suhi čistilec tal za hitro vse-v-enem čiščenje: hkrati pobere suhe delce in pomije trda tla, pri tem pa z močnim sesanjem pomaga tudi pri večjih drobtinah in dlakah. Ključna prednost je 180° lay-flat zasnova (v ležečem položaju približno 13 cm višine), zato zlahka zapelje pod nizko pohištvo. Vgrajena Anti-Tangle zasnova prestreza lase in dlake ter jih usmerja v zbiralnik, po čiščenju pa naprava z enim dotikom izvede samočiščenje celotnega sistema.

199,90 €vkl. DDV
●Dostava 1-3 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.

Počistite več z manj truda s sesanjem in pomivanjem v eni potezi.
Brezžični mokro-suhi pomivalec in sesalnik

Ločen sistem umazane in čiste vode

Čistilec se popolnoma poleže za enostavno čiščenje pod nizkim pohištvom

Od mastnih nesreč v kuhinji do zasušenih pack na ploščicah, čistilec z lahkoto posesa vse.

Inovativna valjasta krtača, ki na obeh straneh sega tik do roba čistilca

Rezervoar sveže vode na spodnjem delu naprave omogoča večji pritisk na tla in lažje manevriranje po prostorih.

Zmogljiva baterija za do 30 minut mokro-suhega čiščenja v načinu Auto









Specifikacije
| Kapaciteta baterije | 25,2 V Li-ion, 2500 mAh |
| Čas delovanja | Do 30 minut |
| Čas polnjenja | 4–5 ur |
| Kapaciteta rezervoarja za čisto vodo | 0,8 L |
| Kapaciteta rezervoarja za umazano vodo | 0,72 L |
| Hrup | Do 80 dB(A) |
| Teža | 4,5 kg |
| Moč sesanja | 20 kPa |
| Moč naprave | 210 W |
| iLoop senzor | Ne |
| Čiščenje s svežo vodo | Da, sistem ločenih rezervoarjev za čisto in umazano vodo |
| Zaslon | Indikatorske lučke |
| Čiščenje robov | Dvostransko čiščenje robov |
| Nivo filtracije zraka | HEPA filter |
| Napajanje | Brezžično, baterijsko |
| Samočiščenje | Da, enostopenjsko samočiščenje |
| HyperStretch oblika | Da, 180° lay-flat zasnova |
| Dodatna orodja | Polnilna postaja, čistilna raztopina, čistilno orodje, dodatni valjček za krtačo, filter |




Kliknite tu, da prenesete navodila za uporabo naprave.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Znamka | Tineco |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
