
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Koš za perilo BRISEN 50L v elegantni črni barvi združuje praktičnost in stil. Perforirana zasnova omogoča odlično kroženje zraka, kar pomaga zmanjšati neprijetne vonjave. Izdelan iz trpežne plastike, je lahek in enostaven za prenašanje z robustnimi ročaji. Odstranljiv pokrov omogoča hiter dostop do vsebine.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
127 na zalogi

Koš za perilo BRISEN 50L v črni barvi je odlična rešitev za vse, ki si želijo praktičnosti in elegance v svojem domu. S svojo perforirano zasnovo omogoča odlično kroženje zraka, kar pripomore k zmanjšanju neprijetnih vonjav.
V paketu prejmete koš za perilo dimenzij 43x34x53 cm, izdelan iz kakovostne plastike, ki tehta le 1,28 kg.
Perforirana struktura omogoča odlične prezračevalne pogoje za vaše perilo.
Z dvema robustnima ročajema je BRISEN koš za perilo lahko prenosljiv ter enostaven za manevriranje.
Izdelan v tradiciji švicarske blagovne znamke Rotho, znani po svoji kakovosti in zanesljivosti.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Dimenzija izdelka | 43x34x53cm (d, š, v) |
| Material | Plastika |
| Barva | Črna |
| Skupna teža | 1,28 kg |
| širina izdelka | 34 cm |
| Globina izdelka | 43 cm |
| Višina izdelka | 53 cm |
| Obseg | 50 l |
| Znamka | ROTHO |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

127 na zalogi