
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni

CINE K10 Max UAV – Dron, 4K video, 3 kamere, QuadDetect, Fly AI
●Dostava 1-3 dni

Lumi BabySecure S9 Max elektronska varuška s funkcijo PTZ
●Dostava 1-3 dni

Koš za perilo RATTAN STYLE 60L v kremasti barvi. Prostoren koš iz plastike s kapaciteto 60 l in dimenzijami 45x34x61 cm (d,š,v). Lahek (1,89 kg) in oblikovan v rattan videzu, primeren za urejeno shranjevanje perila.
25,49 €vkl. DDV
Koš za perilo RATTAN STYLE 60L v kremasti barvi. Prostoren koš iz plastike s kapaciteto 60 l in dimenzijami 45x34x61 cm (d,š,v). Lahek (1,89 kg) in oblikovan v rattan videzu, primeren za urejeno shranjevanje perila.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
135 na zalogi

| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Dimenzija izdelka | 45x34x61 cm (d,š,v) |
| Material | Plastika |
| Barva | Smetana |
| Skupna teža | 1,89 kg |
| širina izdelka | 34 cm |
| Globina izdelka | 45 cm |
| Višina izdelka | 61 cm |
| Obseg | 60 l |
| Znamka | Curver |

135 na zalogi