
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Košara za čiščenje JONA 39 L združuje eleganco in funkcionalnost v eni beli plastični zasnovi. Njene premišljene ergonomske ročaje olajšujejo prenašanje tudi ob polni obremenitvi. S 39 litri prostornine omogoča shranjevanje in učinkovito organizacijo doma. Praktična izbira za kateri koli dom.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
116 na zalogi

Košara za čiščenje JONA 39 L združuje eleganten dizajn in praktičnost. Narejena iz mehke plastike, ponuja udobno prenašanje zahvaljujoč premišljenim ročajem. Idealen sopotnik za organizirano in učinkovito čiščenje vašega doma.
Ta košara vključuje umetniško in praktično zasnovo, ki jo odlikuje bela plastika, lahka teža in enostavno čiščenje. Njen volumen 39 litrov zadosti vse vaše potrebe po shranjevanju in organizaciji.
Košara za čiščenje JONA se ponaša z ergonomskim dizajnom, ki omogoča enostavno prenašanje tudi, ko je polna.
Izdelana v Švici, košara JONA zagotavlja standarde, ki jih lahko pričakujete od vrhunske evropske proizvodnje.
Dizajn košare omogoča optimalno kroženje zraka, kar preprečuje nastanek neprijetnih vonjav.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Dimenzija izdelka | 56,6x38,5x23,3 cm (d,š,v) |
| Material | Plastika |
| Barva | Bela |
| Skupna teža | 0,7 kg |
| širina izdelka | 38,5 cm |
| Globina izdelka | 56,6 cm |
| Višina izdelka | 23,3 cm |
| Obseg | 39 l |
| Znamka | ROTHO |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

116 na zalogi