
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Eleganten koš za perilo COUNTRY v antracitni barvi združuje funkcionalnost in sodoben dizajn. S kapaciteto 55 litrov omogoča urejeno shranjevanje perila, njegova trpežna plastična konstrukcija pa zagotavlja stabilnost in dolgo življenjsko dobo. Dimenzije: 42×32,2×57,7 cm.
24,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
15 na zalogi

Koš za perilo COUNTRY 55 L v elegantni antracitni barvi je zasnovan z mislijo na sodoben dom. S svojo prostorno zmogljivostjo olajša organizacijo vsakodnevnih opravil, obenem pa doda ščepec estetske dovršenosti vaši pralnici ali kopalnici.
Koš za perilo COUNTRY 55 L je narejen iz visokokakovostne plastike, ki poskrbi za stabilnost in vzdržljivost, medtem ko prepleteni stil ratana prinaša moderen izgled.
Koš za perilo COUNTRY se ponaša s prepletom ratanskega izgleda, ki dopolnjuje vsako moderno notranjost.
S kapaciteto 55 litrov je ta koš idealen za večje družine, kar olajša shranjevanje večje količine perila.
Izdelan iz kvalitetne plastike, ki je odporna na obremenitve, koš zagotavlja dolgotrajno uporabo brez kompromisov.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Dimenzija izdelka | 42x32,2x57,7 cm (d,š,v) |
| Znamka | ROTHO |
| Material | Plastika |
| Barva | Antracit |
| Barva | Antracit |
| Material | Plastika |
| Skupna teža | 1,17 kg |
| širina izdelka | 32,2 cm |
| Globina izdelka | 42 cm |
| Višina izdelka | 57,7 cm |
| Obseg | 55 l |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

15 na zalogi