
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Tineco FLOOR ONE S7 Pro Stretch Ultra je najnovejši brezžični mokro-suhi čistilec tal, zasnovan za temeljito čiščenje celotnega doma – tudi pod nizkim pohištvom, kamor običajni čistilci ne sežejo. Z močnim sesanjem in tehnologijo HyperStretch™ se popolnoma poleže (180°), ohranja polno sesalno moč ter učinkovito odstranjuje mokro in suho umazanijo v enem samem koraku. Sistem MHCBS™ skrbi za stalno čiščenje s svežo vodo, FlashDry™ pa po uporabi samodejno opere notranji sistem in krtačo ter ju posuši z vročim zrakom za higienično pripravljenost na naslednje čiščenje. iLoop™ pametni senzor zaznava stopnjo umazanije in samodejno prilagaja moč in pretok vode, kar zagotavlja optimalne rezultate in daljši čas delovanja baterije.

●Dostava 1-3 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.

Brezžično globinsko pomivanje in sesanje
Brezžično globinsko pomivanje in sesanje tudi najbolj nedostopnih mest, s samo-čiščenjem in FlashDry sušenjem po uporabi.

Ločen sistem umazane in čiste vode Več o tem

Čistilec se popolnoma poleže za enostavno čiščenje pod nizkim pohištvom Več o tem

Od mastnih nesreč v kuhinji do zasušenih pack na ploščicah, S7 Stretch Steam z lahkoto posesa vse. Več o tem

Zaznava nivo umazanije in prilagaja moč in porabo vode Več o tem

Inovativna valjasta krtača, ki na obeh straneh sega tik do roba čistilca Več o tem

Samodejno izpere notranji sistem in krtačo ter ju na koncu posuši z vročim zrakom za dolgotrajno higieno Več o tem

Rezervoar sveže vode na spodnjem delu naprave omogoča večji pritisk na tla in lažje manevriranje po prostorih. Več o tem

Zmogljiva baterija za do 50 minut mokro-suhega čiščenja










Specifikacije
| Kapaciteta baterije | 3900 mAh (Li-ion baterija) |
| Čas delovanja | Do 50 minut (Avto način, mokro-suho delovanje) |
| Čas polnjenja | Do 5 ur |
| Kapaciteta rezervoarja za čisto vodo | 1,0 L |
| Kapaciteta rezervoarja za umazano vodo | 0,72 L |
| Hrup | 78 dB(A) |
| Teža | 4,5 kg |
| iLoop senzor | Da (pametni senzor umazanije) |
| Čiščenje s svežo vodo | MHCBS™ tehnologija |
| Zaslon | LED |
| Čiščenje robov | Dvostransko čiščenje robov |
| Nivo filtracije zraka | HEPA filter |
| Napajanje | Brezžično, baterijsko |
| Samočiščenje | Da (samočistilni program) |
| Sušenje krtače | Da, FlashDry™ sušenje na 85°C |
| HyperStretch oblika | Da, 180° lay-flat zasnova |
| V kompletu | Suhi filter, orodje za čiščenje, dodatni krtačni valj, polnilna postaja in tekočina za pomivanje |

Vključeno v paketu
V paketu prejmete komplet čistilca FLOOR ONE S7 Stretch Ultra, Rezervni Suhi filter, Orodje za čiščenje, Dodatni krtačni valj, Polnilna in sušilna postaja ter 1x Čistilo za pomivanje tal Tineco




Kliknite tu, da prenesete navodila za uporabo naprave.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Znamka | Tineco |
| Model | FLOOR ONE S7 Pro Stretch Ultra |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
