
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Eleganten kvadratni plastični miza MELODY QUARTED v grafitnem odtenku bo postala osrednji del vašega vrta. Imitira videz ratana in je odporna na vremenske vplive in UV žarke, zagotavlja dolgotrajno uporabo. S kapaciteto do 4 oseb je odlična za sproščeno druženje na prostem.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
19 na zalogi

Odkrijte eleganco in praktičnost mize MELODY QUARTED, ki združuje sodoben videz in funkcionalnost. S svojo strukturirano površino, ki imitira ratan, bo zagotovo postala središče vašega vrtnega prostora.
Miza MELODY QUARTED z vključeno luknjo za dežnik, pripravljena za hitro in enostavno montažo.
Miza s svojo strukturo ratana prinaša modernost in stil v vaše zunanje prostore.
Zasnovana za dolgotrajno uporabo, miza prenese vremenske vplive in UV žarke.
Idealna izbira za druženja na prostem s kapaciteto za do štiri osebe.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka | 75 cm |
| Znamka | Keter |
| širina izdelka | 95 cm |
| Dolžina izdelka | 95 cm |
| Skupna teža | 8,5 kg |
| Nosilnost | 50 kg |
| Material | Plastika |
| Barva | Grafit |
| Velikost paketa | 95x95x10cm |
| Embalažni material | Karton |
| Možnost postavitve | Ne |
| Odprtina za dežnik (premer) | Da 43 mm |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

19 na zalogi