
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Kovinska vrtna miza PIZARRA z dimenzijami 150×90 cm združuje eleganco z robustnostjo, idealna za zunanje prostore, kot so vrtovi in terase. Narejena iz kombinacije sevelita in kovine, s sodobnim antracitnim skeletom in enostavno zložljivo zasnovo. Njena funkcionalnost zagotavlja dolgotrajno uporabo.
209,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
41 na zalogi

Izboljšajte svoj zunanji prostor s kovinsko vrtno mizo PIZARRA, ki združuje funkcionalnost in eleganco. Ta miza s svojimi dimenzijami 150×90 cm ponuja dovolj prostora za prijetna kosila in druženja na prostem, hkrati pa se prilagaja tudi notranjim prostorom. Idealno za vaš vrt, teraso ali celo restavracijo.
Miza je izdelana iz kombinacije kovine in sevelita, kar ji zagotavlja moderno estetiko in praktičnost. Pakirana je v kartonski embalazi dimenzij 151x91x18 cm.
Miza PIZARRA z antracitnim okvirjem in sevelit ploščo dodaja eleganco vašemu prostoru. Primerna za različne priložnosti, saj se preprosto zlije z vsakim ambientom.
Zahvaljujoč zložljivemu mehanizmu je mizo PIZARRA mogoče enostavno premikati in shranjevati. Idealna rešitev za vse, ki se soočajo s pomanjkanjem prostora.
Metalo-sevelitna površina omogoča hitro ter učinkovito vzdrževanje. Nobena umazanija ali slabe vremenske razmere ji ne pridejo do živega.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka | 73 cm |
| Znamka | Dajar |
| širina izdelka | 90 cm |
| Dolžina izdelka | 150 cm |
| Skupna teža | 24 kg |
| Nosilnost | 50 kg |
| Material | Sevelit + kovina |
| Barva | Sevelit + antracitni skelet |
| Velikost paketa | 151x91x18cm |
| Embalažni material | Karton |
| Možnost postavitve | Možnost zgibanja |
| Odprtina za dežnik (premer) | Ne |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

41 na zalogi