
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Zložljiva miza iz zelo močnega materiala HDPE z jekleno konstrukcijo.
Konstrukcija je obdelana s kladivasto barvo.
Miza je primerna za uporabo v zaprtih prostorih in na prostem.
Idealna za gostinske dejavnosti, kampiranje, sprejeme in konference. Za bolj prazničen videz mize lahko dokupite tudi pokrivalo.
Miza je zaradi možnosti zlaganja zelo preprosta za shranjevanje – njene mere v zloženem stanju so 61x60x7 cm.
Miza je opremljena s praktično zanko za lažje manevriranje, ko je zložena.
K mizi lahko dokupite tudi jedilniške stole in tako ustvarite zelo lep in predvsem praktičen komplet.
Trenutno ni dobavljivo
Ni na zalogi
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka | 74 cm |
| širina izdelka | 120 cm |
| Dolžina izdelka | 60 cm |
| Skupna teža | 9,5 kg |
| Nosilnost | 120 kg |
| Material | HDPE + jeklena konstrukcija |
| Barva | Konstrukcija white + hammer |
| Velikost paketa | 63x62x8cm |
| Embalažni material | Karton |
| Možnost postavitve | Da |
| Odprtina za dežnik (premer) | Ne |
| Znamka | Roja |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

Ni na zalogi