
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Koš za perilo INFINITY DOTS 59 l v beli barvi združuje skandinavski slog in praktičnost. Pokrov skriva vsebino, perforirana zasnova omogoča kroženje zraka, notranja prostornina 59 l sprejme večje količine perila, prenos olajšata dva ročaja.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
214 na zalogi
Koš za perilo INFINITY DOTS 59L prinaša urejenost v kopalnico z zasnovo, navdihnjeno s skandinavskim slogom. Pokrov skriva perilo in ohranja prostor urejen. Perforirana obliko omogoča kroženje zraka za manj neprijetnih vonjav.
Notranja prostornina 59 l sprejme večje količine perila, dimenzija 44x35x
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Dimenzija izdelka | 44x35x61 cm (d,š,v) |
| Material | Plastika |
| Barva | Bela |
| Skupna teža | 1,22 kg |
| širina izdelka | 35 cm |
| Globina izdelka | 44 cm |
| Višina izdelka | 61 cm |
| Obseg | 59 l |
| Znamka | Curver |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

214 na zalogi