
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Košara za čiščenje INFINITY DOTS 39L navdušuje s svojo estetsko dovršenostjo in funkcionalnostjo. Skandinavsko navdihnjen dizajn izžareva eleganco, medtem ko perforirana površina omogoča izjemno kroženje zraka in ohranja svežino oblačil. Izdelana iz visoko kakovostne plastike, nudi dolgotrajno vzdržljivost.
15,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
87 na zalogi
INFINITY DOTS 39L košara za čiščenje omogoča urejeno shranjevanje perila in enostavno premikanje. Perforirana zasnova zagotavlja kroženje zraka. Štirje trpežni ročaji omogočajo preprosto dvigovanje in prenašanje. Moderna, skandinavska oblika doda kopalnici čisto, urejeno podobo.
Plastična košara kapacitete 39 l, primerna za kopalnico ali pralnico. Dimenzije 59x39x27 cm (d,š,v) in bar
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Dimenzija izdelka | 59x39x27 cm (d,š,v) |
| Material | Plastika |
| Barva | Bela |
| Skupna teža | 0,64 kg |
| širina izdelka | 39 cm |
| Globina izdelka | 59 cm |
| Višina izdelka | 27 cm |
| Obseg | 39 l |
| Znamka | Curver |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

87 na zalogi