
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Okvir za mizo CUBIC 180×95 cm je minimalistični aluminijasti okvir, namenjen sodobnim dnevnim sobam, pisarnam in drugim prostorom. Stabilna konstrukcija iz lahkotnega aluminija omogoča nosilnost do 100 kg, medtem ko lahka zgradba s težo 12,8 kg zagotavlja enostaven prenos in postavitev. Eleganten dizajn se prilagaja različnim interierjem in slogom.
406,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 8 - 10 dni


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
2 na zalogi

Okvir za mizo CUBIC 180×95 cm omogoča ustvarjanje sodobne in elegantne mize z minimalistično zasnovo. Združuje praktično uporabo s kakovostno aluminijasto konstrukcijo, primerno za dnevne sobe, pisarne in druge sodobne prostore.
Okvir za mizo je pakiran v karton z dimenzijami 180 × 96 × 8 cm. Izbira namizne plošče iz ponudbe omogoča ustvarjanje osebnega stila za vaš prostor.
Okvir CUBIC je izdelan iz lahkotnega, a vzdržljivega aluminija, ki zagotavlja dolgo uporabnost. Minimalistični dizajn se odlično prilega sodobnim prostorom in različnim slogom notranjosti.
Okvir za mizo CUBIC 180×95 cm ponuja dovolj prostora za delo,
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina mize | 73 cm |
| širina mize | 180 cm |
| Dolžina mize | 95 cm |
| Nosilnost mize | 100 kg |
| Material | Aluminij |
| Barva | Bela |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 180x96x8 cm |
| Skupna teža | 12,8 kg |
| Embalažni material | Karton |
| Znamka | KETTLER |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
2 na zalogi