
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Preprosta in praktična miza z odstranljivimi nogami iz gline. Mizna plošča je izdelana iz 100 % recikliranega materiala.
Ta material je odporen na UV-žarke. Miza se lahko uporablja tako v zaprtih prostorih kot na prostem. Konstrukcija mize ni le zelo lahka, temveč je zaradi uporabe polipropilena in anodiziranega aluminijastih materialov tudi močna in vzdržljiva. Miza je primerna tako za domačo kot tudi za komercialno uporabo, npr. v restavracijah ali konferenčnih dvoranah.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
1 na zalogi
<section class="slp-layout-a" style="line-height:1.5;width:100%;margin-bottom:15
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka | 72 cm |
| širina izdelka | 70 cm |
| Globina izdelka | 70 cm |
| Skupna teža | 3,70 kg |
| Material | Polipropilen in eloksiran aluminijastimi |
| Barva | Črna |
| Velikost paketa | 70x70x5 cm |
| Embalažni material | Igelit |
| Odprtina za dežnik (premer) | Da |
| Znamka | Roja |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

1 na zalogi