
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Senčilo 2,65 m za bioklimatsko pergolo, iz aluminija s tekstilnim polnilom za zaščito pred vetrom in ustvarjanje prijetne sence. Eleganten antracitni videz (RAL 7016), ročno upravljanje višine, odpornost na močan veter in TÜV certifikat za varnost in zanesljivost. Združljivo z vsemi bioklimatskimi pergolami v naši ponudbi.
✅ Preprosto ročno upravljanje višine senčenja
✅ Kvalitetna aluminijasta konstrukcija s TÜV certifikatom
✅ Odpornost na močan veter (62–74 km/h, stopnja 8)
✅ Elegantna antracitna barva z mat zaključkom
![]()
529,00 €vkl. DDV
●Dostava 1-3 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.

Za maksimalen izkoristek bioklimatskih pergol ponujamo dodatno senčilo z aluminijasto konstrukcijo in tekstilnim zaslonom, ki nudi zaščito pred vetrom in hkrati ustvari prijetno senco.
Trdna in stabilna konstrukcija v antracitni barvi RAL 7016, z mat zaključkom površine. Zaslon je izdelan iz visokokakovostnega aluminija, ki je prašno barvan, kar zagotavlja odpornost proti vremenskim vplivom. Zasloni so testirani proti vetru in so odporni na močan veter s hitrostjo 62–74 km/h (stopnja 8).
Zaslon je mogoče enostavno ročno upravljati, ga po potrebi izvleči ali zložiti ter nastaviti na želeno višino. Zasloni so združljivi z vsemi tipi bioklimatskih pergol v naši ponudbi.
Pergolo je mogoče dodatno opremiti s senčnimi paneli s fiksnimi ali zložljivimi vodoravnimi lamelami za dodatno zasebnost in senčenje. Dodatke za pergole je mogoče namestiti kadarkoli, montaža ni nujna že ob sami postavitvi pergole.
Zahvaljujoč odličnim lastnostim, dovršeni izdelavi dodatkov in sodobnemu dizajnu boste svojo bioklimatsko pergolo in zunanji prostor uporabljali veliko pogosteje.

TÜV CERTIFIKAT – Izdelek je bil preizkušen in izpolnjuje najvišje standarde kakovosti, varnosti in zanesljivosti.
Pišite nam na trgovina@svetnakupov.si in z veseljem vam bomo svetovali.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Širina | 248,5 cm |
| Globina | 5 cm |
| Dolžina | 236,5 cm |
| Skupna teža | 26 kg |
| Material | aluminij |
| Barva konstrukcije | antracit RAL 7016 |
| Material platna | tekstil - 30% poliester, 70% PVC |
| Debelina platna | 0,8 mm |
| Velikost paketa | 246x20x15 cm |
| Znamka | Roja |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
