
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Vrhunska vertikalna senčna stena (4 m) z gibljivimi lamelami za bioklimatske pergole, izdelana iz visokokakovostnega aluminija v mat antracitni barvi (RAL 7016). Lamele omogočajo poljubno nastavljanje nagiba, kar nudi popolno kontrolo nad senčenjem, zasebnostjo in pretokom zraka po celotni dolžini vaše pergole.
✅ Maksimalna pokritost – fiksna stena z vertikalnimi lamelami za stranice dolžine 4 m
✅ Visoka odpornost – prašno barvan aluminij, odporen na vse vremenske vplive
✅ Prilagodljivo senčenje – gibljive lamele omogočajo funkcijo prezračevanja
✅ Elegantna integracija – brezhibno se ujema z vsemi tipi naših pergol
✅ Zagotovljena kakovost – izdelek s TÜV certifikatom za varnost in zanesljivost

1.708,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 3 - 5 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
Za maksimalen izkoristek bioklimatskih pergol ponujamo tudi dodatno opremo v obliki stene z vertikalnimi gibljivimi lamelami za senčenje bioklimatske pergole in zagotavljanje večje zasebnosti.
Izjemno trdna in stabilna konstrukcija ter lamele v antracitni barvi RAL 7016. Stena je izdelana iz visokokakovostnega aluminija, ki je prašno barvan, kar zagotavlja odpornost na vremenske vplive.

TÜV CERTIFIKAT – Pergola je bila testirana in ji je bil podeljen TÜV certifikat, ki je znak kakovosti, varnosti in zanesljivosti.

Zaradi odličnih lastnosti, detajlne izdelave dodatkov in sodobnega dizajna bioklimatske pergole boste zunanji prostor za druženje uporabljali veliko pogosteje.
GLAVNE PREDNOSTI
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Širina | 800 cm |
| Globina | 400 cm |
| Skupna teža | 347 kg |
| Material | Aluminij |
| Barva konstrukcije | antracit RAL 7016 |
| Barva lamel | antracit RAL 7016 |
| Velikost paketa ali palete | 8 škatel (305x39x25 cm - 66 kg, 390x33x22 cm - 52 kg, 390x33x22 cm - 52 kg, 255x24x28 cm - 37 kg, 255x24x28 cm - 37 kg, 255x24x28 cm - 37 kg, 255x24x28 cm - 37 kg, 255x24x23 cm - 30 kg) |
| Odpornost proti dežju | Da |
| Mere stebrov | 116 x 116 x 1,5 mm |
| Mere profilov | 195 x 75 x 1,4 mm |
| Mere lamel | 166 x 34 x 1,2 mm |
| Upravljanje lamel | Ročno |
| Pokrita površina | 32 m2 |
| Nosilnost | 50 kg/m2 (pribl. 30-40 cm snega) |
| Znamka | Roja |
| Višina | 255 cm |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!