
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Visokokakovostni drsni zaslon (3 m) za bioklimatske pergole, zasnovan za zagotavljanje sence in zaščite pred vetrom. Trpežna sivo-črna tkanina omogoča enostavno drsno upravljanje, kar vam daje popolno svobodo pri prilagajanju odprtosti vaše pergole glede na vremenske razmere.
✅ Enostavna uporaba – gladek drsni mehanizem za hitro odpiranje in zapiranje
✅ Zaščita in zasebnost – nudi učinkovito senco ter vizualno pregrado
✅ Vzdržljivi materiali – odporna tkanina v sivo-črni barvi za dolgo življenjsko dobo
✅ Univerzalno oblikovanje – eleganten videz, ki se ujema z modernimi pergolami
✅ Zagotovljena kakovost – izdelano za varno in zanesljivo zunanjo uporabo

949,00 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 3 - 5 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
Za maksimalen izkoristek bioklimatskih pergol ponujamo tudi dodatno opremo v obliki drsne stene z aluminijasto konstrukcijo in polnilom iz tekstilena, ki zagotavlja zaščito pred vetrom in hkrati ustvarja prijetno senco.
Drsna stena je sestavljena iz 4 drsnih panelov v 2 tirnicah.

Trdna in stabilna konstrukcija v antracitni barvi RAL 7016, v mat izvedbi. Stena je izdelana iz visokokakovostnega aluminija, ki je prašno barvan, kar zagotavlja odpornost na vremenske vplive. Stene so testirane na veter in so odporne na močan veter s hitrostjo 62-74 km/h (8. stopnja).

Steno je mogoče preprosto ročno upravljati – panele pomikate po potrebi.
Drsne stene so združljive z vsemi tipi naših bioklimatskih pergol. Pri pergolah z montažo na steno je steno mogoče uporabiti le na sprednjem delu, na stranskih delih pa namestitev ni priporočljiva zaradi morebitnih neravnin stene.
Pergolo je mogoče dopolniti tudi s senčnimi paneli s fiksnimi ali gibljivimi vodoravnimi lamelami za dodatno zasebnost in senčenje. Dodatno opremo za pergole je mogoče namestiti kadarkoli, montaža ni nujna že med samo postavitvijo pergole.
Zaradi odličnih lastnosti, detajlne izdelave dodatkov in sodobnega dizajna bioklimatske pergole boste zunanji prostor za druženje uporabljali veliko pogosteje.
TÜV CERTIFIKAT – Pergola je bila testirana in ji je bil podeljen TÜV certifikat, ki je znak kakovosti, varnosti in zanesljivosti.

| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Širina | 800 cm |
| Globina | 400 cm |
| Skupna teža | 347 kg |
| Material | Aluminij |
| Barva konstrukcije | antracit RAL 7016 |
| Barva lamel | antracit RAL 7016 |
| Velikost paketa ali palete | 8 škatel (305x39x25 cm - 66 kg, 390x33x22 cm - 52 kg, 390x33x22 cm - 52 kg, 255x24x28 cm - 37 kg, 255x24x28 cm - 37 kg, 255x24x28 cm - 37 kg, 255x24x28 cm - 37 kg, 255x24x23 cm - 30 kg) |
| Odpornost proti dežju | Da |
| Mere stebrov | 116 x 116 x 1,5 mm |
| Mere profilov | 195 x 75 x 1,4 mm |
| Mere lamel | 166 x 34 x 1,2 mm |
| Upravljanje lamel | Ročno |
| Pokrita površina | 32 m2 |
| Nosilnost | 50 kg/m2 (pribl. 30-40 cm snega) |
| Znamka | Roja |
| Višina | 255 cm |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
