
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Miza CORFU v grafitni barvi optimizira manjše prostore in dopolnjuje komplet Corfu. Izdelana iz oblikovane plastike za enostavno čiščenje; mere 77x57x42 cm, skupna teža 5 kg in nosilnost 50 kg nudijo jasno predstavo o velikosti in stabilnosti.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
1 na zalogi
Miza CORFU – grafit optimizira manjše prostore in služi kot usklajeno dopolnilo k obstoječemu kompletu Corfu. Oblikovana plastika omogoča preprosto čiščenje, dimenzije 77x57x42 cm in skupna teža 5 kg podajo jasno predstavo o velikosti in prenosljivosti, nosilnost 50 kg zagotavlja stabilno oporo za vsakodnev
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka | 42 cm |
| širina izdelka | 57 cm |
| Dolžina izdelka | 77 cm |
| Skupna teža | 5 kg |
| Nosilnost | 50 kg |
| Material | Oblikovana plastika |
| Barva | Grafit |
| Velikost paketa | 79x58x20cm |
| Embalažni material | Karton |
| Možnost postavitve | Ne |
| Odprtina za dežnik (premer) | Ne |
| Znamka | Keter |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

1 na zalogi