
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Posoda za hrano CLIC & LOCK 1L v temno modri barvi omogoča dolgotrajno svežino in okus hrane. Njen visokokakovosten tesnilni pokrov preprečuje uhajanje vonjav in tekočin, primerna pa je za hladilnik, zamrzovalnik in mikrovalovno pečico. Za izdelavo je uporabljena kakovostna plastika, ki zagotavlja trdnost.
13,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
5 na zalogi

Posoda CLIC & LOCK 1L vam omogoča, da dlje časa ohranite svežino in okus hrane. Z visokokakovostnim tesnilnim pokrovom preprečuje izhlapevanje vonjav in tekočin. Primerna je za shranjevanje hrane v hladilniku, zamrzovalniku ali segrevanje v mikrovalovni pečici (brez pokrova). Odlikujeta jo švicarska kakovost in trdnost materialov.
V paketu prejmete eno posodo za hrano CLIC & LOCK v temno modri barvi z volumnom 1 liter, s premerom 24 cm, globino 16 cm, višino 5 cm, izdelano iz kakovostne plastike.
Tesnilni pokrov posode CLIC & LOCK zagotavlja, da vonjave ne uhajajo. Varno shranite vaše najbolj aromatične jedi brez skrbi za neprijetne vonjave.
Posoda CLIC & LOCK je zasnovana tako, da zadovolji različne potrebe shranjevanja. Primerna je za zamrzovalnik ali hladilnik ter omogoča varno uporabo v mikrovalovnih pečicah brez pokrova.
Zaupajte švicarski blagovni znamki Rotho, ki prinaša trdne in obstojne posode. Plastika visoke kakovosti poskrbi, da se vaša posoda dolgo uporablja brez znakov uporabe.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 24 cm |
| Globina izdelka | 16 cm |
| Višina izdelka | 5 cm |
| Material | Plastika |
| Barva | Prozorna/ temno modra |
| Obseg | 1 L |
| Skupna teža | 0,14 kg |
| Znamka | ROTHO |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

5 na zalogi