
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Posoda za hrano CLIC & LOCK, s kapaciteto 1,5L, je odlična rešitev za ohranjanje svežine vaše hrane. Temno modra zasnova s kakovostnim tesnilom preprečuje uhajanje vonjav in tekočin, kar omogoča shranjevanje v hladilniku, zamrzovalniku ali segrevanje v mikrovalovni pečici. Izdelana je iz trpežne švicarske plastike in zagotavlja dolgotrajno uporabo.
14,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
6 na zalogi

Posoda za hrano CLIC & LOCK 1,5L v temno modri barvi prinaša enostavno shranjevanje hrane z dolgotrajno svežino. Pokrov s kakovostnim tesnilom preprečuje uhajanje vonjav in tekočin, s čimer ohranja okus vaših jedi. Idealna je za uporabo v hladilniku, zamrzovalniku ali mikrovalovni pečici (brez pokrova).
V kompletu prejmete prozorno posodo s temno modrim pokrovom, prostornine 1,5L, izdelano iz kvalitetne plastike švicarske blagovne znamke Rotho.
Posoda je zasnovana z mislijo na izjemno kakovost tesnjenja, kar omogoča dolgo obstojnost svežine hrane.
Primerno za različne temperature: od hlajenja do segrevanja. Posoda nadomesti več drugih z eno samo rešitvijo za vse potrebe.
S posodo CLIC & LOCK vaša hrana še dolgo po shranjevanju ostaja sveža in polnega okusa.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 24 cm |
| Globina izdelka | 16 cm |
| Višina izdelka | 7 cm |
| Material | Plastika |
| Barva | Prozorna/ temno modra |
| Obseg | 1,5 L |
| Skupna teža | 1,2 kg |
| Znamka | ROTHO |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

6 na zalogi