
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Luksuzni set Portland z aluminijasto konstrukcijo in elegantno sivo barvo prinaša estetsko vsebino tako za zunanje kot notranje prostore. Združuje udobje 10 cm debelih blazin in funkcionalnost modernih kosov pohištva.
1.076,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
20 na zalogi

Odkrijte eleganco in funkcionalnost z luksuznim setom Portland, prilagojenim za vse vaše zunanje in notranje potrebe. Polepšajte vrt, teraso ali notranji prostor z modernim dizajnom, ki vključi alumenijasto konstrukcijo preoblečeno s sivo prašno barvo. Set združuje udobje in slog, s svojo zasnovo pa zagotavlja, da se odlično poda k vaši sodobni estetiki.
Set vsebuje 2 kavča, 2 klopi in 1 mizo, kar zagotavlja zadostno prostornost in praktičnost za vse priložnosti. Za dodatno udobje je poskrbljeno z možnostjo enostavne sestave in zlaganja.
Aluminijasta konstrukcija ne samo, da zagotavlja estetski videz, ampak tudi odpornost na vremenske vplive, kar dodatno prispeva k dolgotrajni uporabi.
Set Portland je ustvarjen za različne prostore. Uporabite ga na terasi, v notranjih prostorih ali ga prilagodite svojemu zunanjemu ogrodju med zimskimi meseci.
Vsak element seta Portland je skrbno zasnovan, da ponudi maksimalno uporabnost in stil. Tako kavči kot klopi in miza so natančno izdelani za popoln sklad z vašo opremo.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Vsebina kompleta | 2x kavč, 2x Klop, 1x mizica |
| Znamka | Roja |
| Višina kavča | 60 cm |
| širina kavča | 125 cm |
| Dolžina kavča | 68 cm |
| Višina Klopi | 30 cm |
| širina Klopa | 120 cm |
| Dolžina Klop | 65 cm |
| Višina mize | 52 cm |
| širina mize | 68 cm |
| Dolžina mize | 42 cm |
| Nosilnost kavča | 250 kg |
| Nosilnost Klopi | 100 kg |
| Nosilnost mize | 80 kg |
| Material | Aluminijastimi konstrukcijami + 10 cm visoke blazine (poliester) |
| Barva | Siva konstrukcija, sive in bež blazine |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 128x71x122cm |
| Skupna teža | 57 kg |
| Embalažni material | Karton |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
20 na zalogi