
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
SALEMO 3-sedežni kavč v grafitni barvi združuje eleganco in funkcionalnost, kar ga naredi idealnega za sodobne in klasične prostore. S svojim sofisticiranim videzom in udobnimi blazinami ponuja prefinjeno udobje. Kavč je odporen na vremenske vplive in UV-žarke ter je primeren za uporabo na prostem.
247,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
10 na zalogi

SALEMO 3-sedežni kavč je popolna izbira za tiste, ki iščejo eleganco in funkcionalnost. S svojim dovršenim dizajnom se odlično poda tako v sodobna kot tudi klasična okolja.
Kavč je opremljen z udobnimi blazinami, ki so lahke za vzdrževanje, med drugim pa se ponaša tudi z odpornostjo na UV-žarke.
SALEMO kavč združuje moderen in retro stil, kar prinaša pridih prefinjenosti v vsak prostor.
Kavč je zasnovan tako, da kljubuje časovnim in vremenskim izzivom, s čimer zagotavlja dolgotrajno zadovoljstvo uporabnikov.
SALEMO kavč nudi premium udobje za vse uporabnike z vrhunskimi materiali in konstrukcijo.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Znamka | Keter |
| Barva | Grafitna + siva blazina |
| Material | Oblikovana plastika |
| Višina izdelka | 76 cm |
| širina izdelka | 187 cm |
| Dolžina izdelka | 67 cm |
| Nosilnost izdelka | 3x 110 kg |
| Material | Oblikovana plastika |
| Barva | Grafitna + siva blazina |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 120x80x37cm |
| Skupna teža | 22 kg |
| Embalažni material | Karton |
| Višina sedeža od tal | 38 cm brez blazine, 43 cm z blazino |
| širina sedeža | 50 cm |
| Višina naslona za roke | 60,5 cm |
| širina naslona za roke | 6 cm |
| Višina stopala | 17 cm |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

10 na zalogi