
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Univerzalna pocinkana polica z dimenzijami 90x45x180 cm je idealna za varno shranjevanje v delavnici, domači pisarni ali dnevni sobi. Njena robustna zasnova in industrijski videz omogočata izjemno prilagodljivost in vzdržljivost. Polica podpira obremenitve do 350 kg na eno polico, kar skupno znaša do 1750 kg.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
125 na zalogi

Ta pocinkana polica z dimenzijami 90x45x180 cm je idealna za varno in zanesljivo shranjevanje vašega blaga, orodja ali materialov. S svojo robustno zasnovo nudi industrijski videz, ki se brez težav integrira tako v delavnico kot v sodobno domačo pisarno ali dnevno sobo.
V paketu boste našli komplet pocinkanih polic, enostavna navodila za montažo in vsa potrebna orodja za hitro in preprosto sestavljanje.
Polica omogoča obremenitev do 350 kg na polico, kar zagotavlja, da bo vaša oprema varno shranjena.
Z možnostjo prestavljanja polic na različne višine, je ta regal izredno prilagodljiv vašim potrebam.
Izdelana iz visokokakovostnega pocinkanega jekla in MDF plošč, kar zagotavlja dolgotrajno uporabo.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka | 180 cm |
| Znamka | Rojaplast |
| Globina izdelka | 45 cm |
| Barva | Sivo kladivo |
| širina izdelka | 90 cm |
| Material | Jeklo - pocinkano |
| Skupna teža | 24,4 kg |
| Nosilnost | 350 kg (ena polica) |
| Skupna nosilnost | 1750 kg |
| število polic | 5 |
| Material | Jeklo - pocinkano |
| Material za police | MDF - vlaknene plošče |
| Debelina police | 9 mm |
| Barva | Sivo kladivo |
| Velikost paketa | 94x47x8cm |
| Embalažni material | Karton |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

125 na zalogi