
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
QBRICK SYSTEM PRO Expert RED HD organizator ponuja izjemno rešitev za urejanje vašega delovnega prostora. S posebno RED HD barvno obdelavo zagotavlja odpornost proti udarcem, tudi pri nizkih temperaturah. S trojnimi nizkimi predali in prilagodljivimi delilniki omogoča enostavno shranjevanje različnih predmetov.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
14 na zalogi

QBRICK SYSTEM PRO Expert RED HD je vaš nepogrešljiv zaveznik za vzdrževanje odlične organizacije delovnega orodja in materialov. Zlahka se spopade z najzahtevnejšimi pogoji zahvaljujoč posebni barvni obdelavi RED HD, ki nudi dodatno odpornost proti udarcem in krhkosti tudi pri nizkih temperaturah.
Znotraj paketa QBRICK SYSTEM PRO Expert RED HD boste našli vzdržljivo organizacijsko enoto s tremi nizkimi predali, ki vključujejo posode in nastavljive delilnike ter dodatno držalo za etikete zaščiteno s polikarbonatnim pokrovom.
Je izdelana iz ojačane konstrukcije, ki zagotavlja izjemno vzdržljivost tudi v najzahtevnejših razmerah. Zaradi poliamidnih dvojnih konektorjev jo lahko povezujete z drugimi modeli serije PRO.
Sistem omogoča prilagodljivo organizacijo zahvaljujoč 21 posodam, od katerih jih je 9 odstranljivih. Tako imate na voljo več možnosti za urejanje in distribuiranje vsebine po želji.
Sistem samodejnega zaklepanja predalov zagotavlja varnost med premikanjem ter udoben ročaj olajša transport in manipulacijo z enoto.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Barva | RED RED HD |
| Skupna teža | 6,5 kg |
| širina izdelka | 45 cm |
| Globina izdelka | 31 cm |
| Višina izdelka | 24,4 cm |
| Velikost paketa | 46x32x26 cm |
| Embalažni material | Karton |
| Znamka | QBRICK |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

14 na zalogi