
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Polica PLUS 60/4 predstavlja izvrstno rešitev za urejanje prostora v vašem domu, garaži ali skladišču. Izdelana iz kakovostne, črne plastike, omogoča enostavno montažo brez potrebe po orodjih. Odlikuje jo možnost povezovanja za večjo stabilnost in priloženi deli za pritrditev na steno. Eleganten dizajn se prilega vsakemu prostoru, s posamezno polico, ki prenese težo do 20 kg.
25,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
307 na zalogi

Polica PLUS 60/4 je vsestranska rešitev za shranjevanje, ki se odlično vklopi v vsak dom, garažo ali skladišče. S svojo črno plastiko združuje sodobnost in praktičnost, kar omogoča urejenost in dostopnost vaših predmetov, bodisi čevljev, igrač ali drugih manjših predmetov. Njena enostavna montaža brez orodja pa zagotavlja hitro in enostavno ureditev prostora.
Paket vsebuje vse potrebne komponente za sestavo police ter dele za pritrditev na steno. Paketna dimenzija je kompaktna in meri 60x30x15 cm, omogoča pa enostavno premikanje in organizacijo prostora.
Polica PLUS 60/4 vam omogoča hitro namestitev brez uporabe dodatnega orodja. Prilagodite jo lahko svojim potrebam in prostoru.
S svojim elegantnim dizajnom in praktičnimi lastnostmi, polica PLUS 60/4 olajša organizacijo različnih prostorov od doma do garaže.
Polica je izdelana iz kvalitetne plastike, ki zagotavlja dolgo življenjsko dobo in omogoča držanje teže do 20 kg na polico.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka | 135 cm |
| širina izdelka | 60 cm |
| Dolžina izdelka | 30 cm |
| Skupna teža | 3 kg |
| Nosilnost | 20 kg (ena polica) |
| Material | Plastika |
| Barva | Črna |
| Velikost paketa | 60x30x15cm |
| Embalažni material | PE embalaža (plastika) |
| Znamka | Keter |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

307 na zalogi