
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Pergola BRUCE H s sivim polikarbonatom, iz trpežnega aluminija in 6 mm debelega polikarbonata s 100 % UV zaščito za zanesljivo zaščito pred dežjem, snegom, točo in soncem. Moderna in robustna zasnova s pametnim sistemom vstavljanja strešnih panelov brez dodatnega pritrdilnega materiala, visoka odpornost proti vetru in minimalno vzdrževanje za dolgo življenjsko dobo.
✅ Kvalitetna aluminijasta konstrukcija, odporna na vremenske vplive
✅ 6 mm polikarbonatna streha s 100 % UV zaščito
✅ Odpornost proti vetru do 90 km/h in obremenitev do 90 kg/m²
✅ Elegantna zasnova s prozorno polikarbonatno streho (80 % prepustnost svetlobe)
✅ Preprosta in hitra montaža brez zapletenih pritrditev
1.709,00 €vkl. DDV
Trenutno ni dobavljivo
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
Ni na zalogi

Velika vrtna aluminijasta pergola v dimenziji 557 x 305 cm s transparentno kritino. Idealna izbira za vse, ki želite maksimalno naravno svetlobo in hkrati popolno zaščito pred vremenskimi vplivi.
Uporaba transparentnega polikarbonata omogoča kar 80 % prepustnost svetlobe, kar zagotavlja, da prostor pod pergolo in v sosednjih prostorih hiše ostane svetel in prijeten.
Kljub visoki prepustnosti svetlobe 6 mm debel polikarbonat nudi 100 % UV zaščito. Stabilna aluminijasta konstrukcija je zasnovana za dolgo življenjsko dobo brez vzdrževanja.

Pergolo odlikuje unikatni sistem nasunja strešnih panelov brez potrebe po dodatnem spojnem materialu. Ta tehnologija omogoča varno montažo celotne strehe od spodaj, ne da bi se morali vzpenjati na konstrukcijo.
Za dodatna pojasnila glede prepustnosti svetlobe nam pišite na
trgovina@svetnakupov.si.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina | 240/285cm |
| Znamka | Roja |
| Globina | 305 cm |
| Dolžina | 557 cm |
| Material | Aluminij |
| Skupna teža | 77 kg |
| Material | aluminij |
| Barva konstrukcije | črna |
| Dobava | 10 |
| Dimenzija paketa | 310x66x27 cm |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

Ni na zalogi