
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Šotor 5×3 m PLAŽA (P4510) je idealen za ustvarjanje prostora za sprostitev na prostem, bodisi na vrtu ali plaži. Njegova bež barva dodaja eleganco vsakemu okolju. Konstrukcija iz kovine in trpežna poliestrska ponjava zagotavljata dolgotrajno uporabo.
361,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
114 na zalogi

Šotor 5×3 m PLAŽA (P4510) je vaša odlična rešitev za ustvarjanje prostora za sprostitev na prostem. Z bež barvo in konstrukcijo iz visokokakovostnega kovinskega okvirja ter poliestrsko ponjavo, je zanesljiv in trpežen pripomoček za vsak vrt ali plažo.
Natančno izdelan aluminijasti okvir, ročaj za upravljanje in trpežna poliestrska ponjava.
Kombinacija aluminija in jekla zagotavlja vzdržljivost in stabilnost, kar omogoča dolgotrajno uporabo.
Šotor omogoča prilagoditev glede na potrebne vzdušje in zaščito pred soncem, z nastavljanjem naklona med 5° in 21°.
Šotor je opremljen z ročajem za enostavno upravljanje, kar omogoča hitro in preprosto uporabo.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina konstrukcije (skupna širina) | 500 cm |
| Dolžina tkanine po odvijanju | 296 cm (+ približno 20 cm prekrivanja) |
| Znamka | Roja |
| Skupna teža | 35 kg |
| Material | Ponjava - poliester 280 g, kovinska konstrukcija s prašno barvo na površini |
| Barva | Bež (P4510, ustreza RAL1015) |
| Velikost paketa | 505x17x17cm |
| Embalažni material | Karton |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

114 na zalogi