
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Nadstrešek 2,95x2m BEACH ponuja odlično zaščito pred soncem in dopolnjuje vaš zunanji prostor z eleganco. S prilagodljivim naklonom od 5° do 21° omogoča optimalno senco po meri. Močna aluminijasta konstrukcija zagotavlja stabilnost in dolgo življenjsko dobo. Preprosto ga upravljate z ročajem na levi strani.
195,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
117 na zalogi

Uživajte v sprostitvi na prostem z nadstreškom BEACH, ki zagotavlja idealno zaščito pred soncem in dopolnjuje vaš vrtni prostor.
Nadstrešek vključuje močno konstrukcijo iz aluminija in jekla ter trpežno poliestersko platno. Ročaj za preprosto nastavitev je priložen.
Nadstrešek BEACH vam omogoča privežiti senco v različnih kotih, kar je idealno za dinamične vremenske razmere.
S kombinacijo aluminija in jekla, nadstrešek premore odlično trajnost ter odpornost na vetrovne razmere.
Z velikostjo 295 cm širine in 196 cm dolžine tkanine, je ta nadstrešek primeren za raznolike vrtne površine.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina konstrukcije (skupna širina) | 295 cm |
| Znamka | Roja |
| Dolžina tkanine po odvijanju | 196 cm (+ približno 20 cm prekrivanja) |
| Skupna teža | 24 kg |
| Material | Ponjava - poliester 280 g, kovinska konstrukcija s prašno barvo na površini |
| Barva | Bež (P4510, ustreza RAL1015) |
| Velikost paketa | 299x17x17cm |
| Embalažni material | Karton |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

117 na zalogi