
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Ležišče BASKET ROYAL v stari roza barvi nudi udoben notranji prostor za mačke in majhne pse. Visok rob ustvarja zavetje, žametna prevleka daje eleganten videz ter omogoča enostavno brisanje lažjih madežev. Notranje dimenzije: 28 x 28 x 18. Prevleka 100 % poliester, polnilo netkana tkanina 100 % poliester.
19,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
45 na zalogi
Ležišče za psa “BASKET” ROYAL / PINK nudi udoben notranji prostor za mačke in majhne pse. Oblika z visokim robom ustvarja zavetje in podpira počitek. Žametna prevleka daje eleganten videz in omogoča enostavno brisanje v primeru lažjih madežev.
Notranje dimenzije so 28 x 28 x 18 (š, d, v). Prevleka je 100 % poliester, polnilo je netkana tkanina 100 % poliester. Skupna teža izdelka je 0,56 kg. Oblika in materiali podpirajo preprosto premikanje in uporabo v zaprtih prostorih.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Zunanje dimenzije | Ø 40 x 31 cm |
| Notranje dimenzije | 28 x 28 x 18 (š, d, v) |
| Material | Prevleka: 100 % poliester, polnilo: netkana tkanina - 100 % poliester |
| Barva | Stara roza barva |
| Skupna teža | 0,56 kg |
| Velikost paketa | 50x50x50 cm |
| Embalažni material | PE embalaža (plastika) |
| Znamka | PETSY |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

45 na zalogi