
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Ležišče za psa dimenzij 65×50×17 cm nudi notranjo posteljo 55×40 cm. Prevleka iz 100 % bombaža s nepremočljivim dnom in polnilom iz votlih vlaken. Barva rjava z belim okrasom, skupna teža 0,72 kg, pakirano v PE embalaži.
25,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
45 na zalogi
<section
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Zunanje dimenzije | 65x50x17 cm (š,d,v) |
| Notranje dimenzije | 55x40 cm |
| Material | 100 % bombaž + nepremočljivo dno, polnilo: votla vlakna |
| Barva | Rjav + bel okras |
| Skupna teža | 0,72 kg |
| Velikost paketa | 65x50x17 cm |
| Embalažni material | PE embalaža (plastika) |
| Znamka | PETSY |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

45 na zalogi