
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Odkrijte ročno izdelano ležišče za psa, ki združuje češko kakovost in eleganten dizajn. Temno rjava z bež potiskom šap ne le, da poživi vsak prostor, ampak tudi vašemu ljubljenčku nudi izjemno udobje. Ležišče je iz 100 % bombaža z dodatkom nepremočljivega dna, ki poskrbi za zaščito tal.
22,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
51 na zalogi

Odkrijte udobje in praktičnost z visoko kakovostnim ležiščem za psa, ki je ročno izdelano na Češkem. Eleganten dizajn s temno rjavimi in bež udarci se bo popolno prilegel vašem domu, medtem ko bo vašemu ljubljenčku nudil vrhunsko udobje.
Ležišče, izdelano iz 100 % bombaža z votlimi vlakni za optimalno udobje, z nepremočljivim dnom.
Ležišče je narejeno iz 100 % bombaža, ki zagotavlja mehkobo, zračenje in vzdržljivost. Dodana votla vlakna povečujejo udobje in prilagodljivost.
Ležišče omogoča enostavno vzdrževanje – ga operete ročno ali strojno do 30 °C. Ni primerno za suho čiščenje ali sušenje v sušilcu, kar ohranja material kot nov.
Estetika ležišča se ujema z različnimi interjerji, s temno rjavo in bež potiskom šap, ki je hkrati stilski in praktičen za vašega psa.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Zunanje dimenzije | 50x40x17 cm (š,d,v) |
| Notranje dimenzije | 40x30 cm |
| Material | 100 % bombaž + nepremočljivo dno, polnilo: votla vlakna |
| Barva | Temno rjava + bež potisk šap |
| Skupna teža | 0,5 kg |
| Velikost paketa | 50x40x17 cm |
| Embalažni material | PE embalaža (plastika) |
| Znamka | PETSY |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

51 na zalogi