
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Dostava predvidoma 01.05 - 05.05
Prihranek - -0,00 €
Skupni znesek 25,49 €

CINE K10 Max UAV – Dron, 4K video, 3 kamere, QuadDetect, Fly AI
●Dostava 1-3 dni

Lumi BabySecure S9 Max elektronska varuška s funkcijo PTZ
●Dostava 1-3 dni


CINE K10 Max UAV – Dron, 4K video, 3 kamere, QuadDetect, Fly AI
●Dostava 1-3 dni

Lumi BabySecure S9 Max elektronska varuška s funkcijo PTZ
●Dostava 1-3 dni

Okroglo ležišče za psa BASKET ROYAL v temno modri barvi ponuja notranje dimenzije 28 x 28 x 18 cm in zunanje Ø 40 x 31 cm. Prevleka je 100 % poliester, polnilo iz netkane tkanine 100 % poliester; skupna teža 0,56 kg.
19,99 €vkl. DDV
Okroglo ležišče za psa BASKET ROYAL v temno modri barvi ponuja notranje dimenzije 28 x 28 x 18 cm in zunanje Ø 40 x 31 cm. Prevleka je 100 % poliester, polnilo iz netkane tkanine 100 % poliester; skupna teža 0,56 kg.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
40 na zalogi
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Zunanje dimenzije | Ø 40 x 31 cm |
| Notranje dimenzije | 28 x 28 x 18 (š, d, v) |
| Material | Prevleka: 100 % poliester, polnilo: netkana tkanina - 100 % poliester |
| Barva | Temno modra |
| Skupna teža | 0,56 kg |
| Velikost paketa | 50x50x50 cm |
| Embalažni material | PE embalaža (plastika) |
| Znamka | PETSY |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
40 na zalogi