
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
ALIKOVA postelja za psa (75x60x17 cm) združuje trpežno zunanjo tkanino in mehak flis za udobno ležišče. Notranjost sestavljajo votla vlakna in pena ob straneh, dno iz netkane tkanine nudi zaščito podlage; primerna za pranje do 30 °C.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
9 na zalogi
ALIKOVA POSTELJA ZA PSA – 75 cm nudi uravnoteženo kombinacijo trpežnosti in udobja. Izdelek iz Češke uporablja močno zunanjo tkanino in mehak flis, kar zagotavlja udobno ležišče z zaščito podlage. Dimenzije zunanje 75x60x17 cm in notranje približno 65×50 cm olajšajo izbiro primerne postelje za manjše pse.
Notranjost je polnjena z votlimi vlakni in ojačana s peno ob straneh, kar ohranja obliko in oporo. Ležišče je na več točkah prešito, da prepreči neenakomerno razporeditev polnila. Lahko jo prati ročno ali v pralnem stroju na nežnem programu, največ 30° C. Ne čistite na suhem, ne sušite v sušilnem stroju.</p
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Zunanje dimenzije | 75x60x17 cm (š,d,v) |
| Znamka | PETSY |
| Notranje dimenzije | 65x50 cm |
| Material | Zgornja tkanina - poliester, notranji flis - poliester, dno - netkana tkanina - polipropilen, polnilo: votla vlakna, pena |
| Barva | Siva |
| Skupna teža | 1,3 kg |
| Velikost paketa | 75x60x17 cm |
| Embalažni material | PE embalaža (plastika) |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

9 na zalogi