
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Koš za perilo JONA 55L v modri barvi združuje eleganco in funkcionalnost. Idealno za organizacijo perila, saj omogoča odlično zračenje in preprečuje neprijetne vonjave. Izdelan iz trpežne plastike s prostornino 55 litrov, kar zagotavlja dovolj prostora.
25,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
25 na zalogi

Predstavljamo vam koš za perilo JONA 55L v modri barvi, ki združuje funkcionalnost s stilom. Zasnovan je tako, da olajša vaše vsakodnevne opravke s preprostostjo in inteligentnim dizajnom. S tem košem bo organizacija umazanega perila postala enostavna in učinkovita.
Koš JONA s kapaciteto 55 litrov, zasnovan iz trpežne plastike v elegantni modri barvi, bo vaša najboljša izbira za urejen dom.
Koš JONA se ponaša s sodobnim in atraktivnim dizajnom, ki zagotavlja odlično zračenje. Vaše perilo bo ostalo sveže do pranja.
Z vgrajenimi ročaji, koš JONA omogoča enostavno prenašanje. Ne glede na to, kako naporno je vaše gospodinjsko opravilo, ta koš vam olajša nalogo.
Izdelek Rotho, ki je sinonim za švicarsko kakovost, zagotavlja zanesljivost in dolgotrajno uporabo. Kvaliteta, ki ji lahko zaupate v vsaki situaciji.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Dimenzija izdelka | 43,2x35,5x53,3 cm (d,š,v) |
| Material | Plastika |
| Barva | Modra |
| Skupna teža | 1,22 kg |
| širina izdelka | 35,5 cm |
| Globina izdelka | 43,2 cm |
| Višina izdelka | 53,3 cm |
| Obseg | 55 l |
| Znamka | ROTHO |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

25 na zalogi