
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Komoda COUNTRY v cappuccino in antracit barvah združuje eleganco in funkcionalnost. Narejena iz kakovostne plastike z videzom ratana in obenem praktična s koleščki za enostavno premikanje. Njene dimenzije so 37,5 x 32,5 x 71,2 cm, tehta pa 2,83 kg.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
24 na zalogi

Komoda COUNTRY v cappuccino in antracit barvi združuje slog in funkcionalnost v enem. Izdelana iz kakovostne plastike, ki posnema videz ratana, omogoča organizirano shranjevanje z dodanimi estetskimi vrednostmi.
Vključuje en regal s tremi posodami za shranjevanje, vsaka s prostornino 18 litrov in skupnimi dimenzijami 37,5×32,5×71,2 cm.
Komoda COUNTRY prinaša sodoben videz, ki se odlično poda v vsak prostor. Njena estetska privlačnost dvigne stil in ambient v vsakem kotičku vašega doma.
Komoda COUNTRY je zasnovana s poudarkom na funkcionalnosti. S tremi prostornimi predali je primerna za shranjevanje v kabinetih, otroških sobah ali kopalnicah.
Koleščki omogočajo enostavno premikanje komode COUNTRY, kar zagotavlja hitro in učinkovito preurejanje prostora po vaših potrebah.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Dimenzija izdelka | 37,5x32,5x71,2 cm |
| Material | Plastika |
| Barva | Cappuccino/antracit |
| Skupna teža | 2,83 kg |
| Višina izdelka | 71,2 cm |
| širina izdelka | 32,5 cm |
| Dolžina izdelka | 37,5 cm |
| Obseg | 3x18L |
| Velikost paketa | 37,5x32,5x71,2 cm |
| Znamka | ROTHO |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

24 na zalogi