
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Komoda COUNTRY v antracit barvi združuje moderno estetiko s funkcionalnostjo, primerna pa je za uporabo v različnih prostorih, kot so kopalnica, otroška soba ali kabinet. Z zasnovo, ki posnema ratan, pripomore k prijetnemu vzdušju v prostoru. Njena praktična zasnova vključuje kolesca za enostavno premikanje ter tri prostorne nivoje, vsak s kapaciteto 18L, kar omogoča učinkovito organizacijo. Material iz plastike in lahka konstrukcija nudita preprosto premikanje in urejenost. Dimenzije izdelka so 37,5×32,5×71,2 cm, teža 2,8 kg.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
53 na zalogi

Komoda COUNTRY v elegantni antracit barvi je idealna rešitev za tiste, ki iščejo praktičnost v kombinaciji z modernim dizajnom. S svojim videzom, ki posnema ratan, prinaša estetiko in funkcionalnost tako v kopalnico, otroško sobo kot kabinet.
Komoda vključuje tri prostorne nivoje, vsak s kapaciteto 18 litrov, kar zagotavlja obilo prostora za različne predmete.
Komoda COUNTRY prinaša sodoben videz, ki se harmonično združi z vašim prostorom. Posnema ratan, kar ustvarja prijetno vzdušje.
Z nameščanjem treh širokih nivojev omogoča komoda enostavno organizacijo vseh vaših stvari in pomaga prostoru dodati red.
Koleščki omogočajo preprosto premikanje komode kamorkoli želite, kar olajša čiščenje in preurejanje prostora.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Dimenzija izdelka | 37,5x32,5x71,2 cm |
| Material | Plastika |
| Barva | Antracit |
| Skupna teža | 2,8 kg |
| Višina izdelka | 71 cm |
| širina izdelka | 32,5 cm |
| Dolžina izdelka | 37,5 cm |
| Obseg | 3x18L |
| Velikost paketa | 37,5x32,5x71,2 cm |
| Znamka | ROTHO |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

53 na zalogi