
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Vogalni element modularnega sistema KETTLER EGO omogoča sestavo popolnega zunanjega kavča po svojih željah. Elegantna zasnova s preprostimi linijami se združuje s praktičnim udobjem. Blazine z elegantnim prešitjem in mikrovlakninskimi naslonjali zagotavljajo luksuzurno udobje, aluminijasta konstrukcija pa trajnostno uporabo. Tkanina Sunbrella® je vodoodporna, odporna na madeže in plesen, z odličnim hitrim sušenjem.
1.172,99 €vkl. DDV
Trenutno ni dobavljivo


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
Ni na zalogi

Modularni sistem za teraso, ki vam omogoča, da sestavite popoln zunanji kavč po svojih željah in potrebah. Elegantna zasnova s preprostimi linijami se združuje s praktičnim udobjem, vaši trenutki na prostem pa se spremenijo v pravo vzdušje dobrega počutja in sprostitve.
Vogalni element modularnega sistema EGO s kakovostno oblazinjenje iz pene in aluminijasto podlago. Dimenzije: višina 70 cm, širina 96 cm, dolžina 96 cm. Teža: 24 kg. Nosilnost na sedež: do 120 kg.
Blazine z elegantnim prešitjem in bočnimi naslonjali s prevleko iz mikrovlaken zagotavljajo maksimalno udobje. Preprost in sodoben videz se popolnoma ujema z vsako teraso, oblazinjenje iz pene s hitrim sušenjem pa omogoča hitro ponovno uporabo ležalne površine tudi po dežju.
Posebna impregnacija tkanine Sunbrella® zagotavlja odpor proti madežem, maščobi in umazaniji. Tkanina je vodoodporna, dihajoča in odporna na plesen, kar omogoča enostavno čiščenje in dolgo trajnost. Barvna obstojnost in trdnost sta zagotovljeni tudi po daljši izpostavljenosti soncu.
<div class="row" style="display:flex;flex-wrap:wrap;gap:24px;align-items:center;background:#fff;border
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina dela | 70 cm |
| širina dela | 96 cm |
| Dolžina dela | 96 cm |
| Nosilnost na sedež | 120 kg |
| Material | Aluminijasta konstrukcija, blazine Sunbrella® (vodoodbojna tkanina) |
| Barva | Konstrukcija antracit, oblazinjenje antracit |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 98x98x72 cm |
| Skupna teža | 24 kg |
| Embalažni material | Karton |
| Višina sedeža stola | 43 cm |
| Višina naslonjal za roke | 70 cm |
| Znamka | KETTLER |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
Ni na zalogi