
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Zaključni element levo modularnega terasnega sistema KETTLER EGO omogoča prilagodljivo sestavljanje garniture po meri. Aluminijasta konstrukcija s tkanino Sunbrella® v antracitni barvi zagotavlja trajnost in enostavno vzdrževanje. Hitro se suši, je vodoodporna in odporna na vremenske vplive, medtem ko se madeži in maščobe enostavno očistijo brez kemikalij. Oblazinjenje iz pene z odprto celično strukturo in elegantno prešitjem hrbtnih blazin zagotavlja vrhunsko udobje in stabilnost.
992,49 €vkl. DDV
Trenutno ni dobavljivo
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
Ni na zalogi

Modularni teraso sistem, ki se prilagodi vašim željam in prostoru. Zaključni element levo omogoča sestavljanje popolne garniture po meri z elegantnim slogom in vrhunskim udobjem. Aluminijasta konstrukcija s tkanino Sunbrella® zagotavlja trajnost in enostavno vzdrževanje na prostem.
Zaključni element levo z aluminijasto podlago, polstrenjem iz pene z odprto celično strukturo in tkanino Sunbrella® v antracitni barvi. Nosilnost na sedež znaša 120 kg, višina sedeža je 43 cm, višina naslonjal za roke pa 59 cm.
Preprost in sodoben videz z maksimalnim udobjem. Bočni deli naslonjal so obloženi s prevleko iz mikrovlaken, hrbtne blazine pa imajo elegantno prešitje, ki zagotavlja stabilnost in dolgo življenjsko dobo.
Vodoodporna, zračna in odporna na plesen tkanina, ki ščiti oblazinjenje pred vremenskimi vplivi. Posebna impregnacija zagotavlja, da se madeži in maščobe enostavno očistijo brez kemikalij.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina dela | 70 cm |
| širina dela | 96 cm |
| Dolžina dela | 92 cm |
| Nosilnost na sedež | 120 kg |
| Material | Aluminijasta konstrukcija, blazine Sunbrella® (vodoodbojna tkanina) |
| Barva | Konstrukcija antracit, oblazinjenje antracit |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 94x98x72 cm |
| Skupna teža | 21,4 kg |
| Embalažni material | Karton |
| Višina sedeža stola | 43 cm |
| Višina naslonjal za roke | 59 cm |
| Znamka | KETTLER |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

Ni na zalogi