
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Srednji del modularne garniture TRIBE združuje sodoben dizajn s praktičnim udobjem. Preprostih linij in elegantnega videza se dopolnjujeta s kvalitetno oblazinjenim sedežem, hrbtnimi blazinami z prešitjem ter stranskimi vzglavniki iz mikrovlaken. Aluminijasta konstrukcija in vodoodporna tkanina Sunbrella® omogočata enostavno vzdrževanje in dolgotrajno uporabo. Dimenzije: 88 cm dolžine, 88 cm širine in 78 cm višine. Nosilnost na sedež je 120 kg.
756,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 8 - 10 dni


Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
2 na zalogi

Fotelj srednji del sistema TRIBE prinaša elegantno zasnovo in pravo udobje na vašo teraso. S preprostimi linijami in sodobnim videzom se ta modularni element popolnoma prilagodi vašim potrebam in obstoječim elementom terašnega niza. Sestavite svoj popoln kavč natančno po željah in uživajte v vzdušju dobrega počutja na prostem.
Srednji del foteljastega sistema TRIBE v barvi antracit z bežo tkanino. Dimenzije: 88 cm dolžine, 88 cm širine in 78 cm višine. Nosilnost na sedež znaša 120 kg. Skupna teža dela je 23,8 kg.
Srednji del TRIBE združuje slog in funkcionalnost v eno. Preprost in sodoben videz se prepleta s praktičnim udobjem, ki ga zagotavljajo hrbtne blazine z elegantnim prešitjem in stranski vzglavniki s prevleko iz mikrovlaken.
Aluminijasta osnova in poliestrska prevleka zagotavljata trajnost in enostavno vzdrževanje. Tkanina Sunbrella® je vodoodporna, odporna na UV žarke in plesen ter se hitro suši, kar omogoča hitro ponovno uporabo ležalne površine.
<div class="row" style="display:flex;flex-wrap:wrap;gap:24px;align-items:center;background:#fff;border:1px solid #eee;border-radius:12px;padding:16
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina dela | 78 cm |
| širina dela | 88 cm |
| Dolžina dela | 88 cm |
| Nosilnost na sedež | 120 kg |
| Material | Aluminijasta konstrukcija, poliestrska prevleka (vodoodbojna tkanina, odporna na UV žarke) |
| Barva | Konstrukcija antracit, pokrov bež |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 90x90x77 cm |
| Skupna teža | 23,8 kg |
| Embalažni material | Karton |
| Znamka | KETTLER |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!
2 na zalogi