
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
Srednji del modularne kavčne garniture TRIBE omogoča fleksibilno sestavo terasnega salona po vaših željah. Združuje sodobno oblikovanje s praktičnim udobjem, valčki z elegantnim prešitjem in mikrovlaknenskim vzglavniki. Aluminijasta konstrukcija s poliestrsko prevleko zagotavlja trajnost in odpornost na vodo ter UV žarke.
●Po naročilu, rok dobave 8 - 10 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
1 na zalogi

Modularna kavčna garnitura TRIBE omogoča sestavo terasenega salona po vaših željah in prostoru. Združuje elegantno oblikovanje s praktičnim udobjem, kar teraso spremeni v prostor za pravo sprostitev. Srednji del se prilagodi različnim postavitvam in omogoči gradnjo popolne sedeče površine za vaš zunanji prostor.
Srednji del kavča TRIBE je samostojna komponenta modularne garniture, namenjena kombiniranju s kotikami in drugimi deli sistema. Sestavljen je iz aluminijaste osnove s poliestrsko prevleko, valčki z elegantnim prešitjem in mikrovlaknenskim stranskim vzglavniki.
Srednji del TRIBE je ključna komponenta sistema, ki omogoča fleksibilno sestavo salona. Kombinira se s kotnimi in dvosedežnimi elementi, da sestavite idealno postavitev za vaš prostor. Preprost in elegantan videz se ujema z različnimi stilističnimi smernicami.
Valčki z elegantnim prešitjem in stranski vzglavniki s prevleko iz mikrovlaken zagotavljajo največje udobje med počitkom. Oblazinjenje iz pene s hitro sušečo se strukturo omogoča hitro odvajanje vode in ponovno uporabo sedeče površine. Oblikovanje preprostih linij poudarja sodoben videz.
<div class="row" style="display:flex;flex-wrap:wrap;gap:24px;align-items:center;background:#fff;border
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina dela | 78 cm |
| širina dela | 176 cm |
| Dolžina dela | 88 cm |
| Nosilnost na sedež | 120 kg |
| Material | Aluminijasta konstrukcija, poliestrska prevleka (vodoodbojna tkanina, odporna na UV žarke) |
| Barva | Konstrukcija antracit, pokrov bež |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 177x90x77 cm |
| Skupna teža | 43,1 kg |
| Embalažni material | Karton |
| Znamka | KETTLER |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

1 na zalogi