
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Fotelj JULIE v grafitni barvi je idealen sopotnik za sproščanje na prostem. Z lahkim in robustnim dizajnom se diskretno prilagaja v vsak ambient ter ponuja zanesljivo odpornost na vremenske vplive za dolgotrajno uporabo. Ergonomsko zasnovan za maksimalno udobje, združuje estetsko dovršenost in praktičnost.
32,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
59 na zalogi

Fotelj JULIE grafit je idealna izbira za sproščeno in udobno bivanje na prostem. Izjemno lahek, a močen, fotelj zagotavlja stabilnost in se enostavno sklada s katerimkoli okoljem. S svojo odpornostjo na vremenske vplive je pripravljena na dolgo življenjsko dobo.
Pri nakupu fotelja JULIE grafit prejmete visoko kakovostno oblikovan kos iz plastike, ki se ponaša s prefinjeno grafitno barvo. Fotelj je zasnovan tako, da se lepo integrira s preostalimi kosi iz serije JULIE.
JULIE fotelj je zasnovan tako, da nudi maksimalno udobje brez kompromisov pri stilu.
Fotelj je izdelan iz kakovostne plastike, ki prenese zunanje pogoje brez težav.
S svojim zložljivim dizajnom je fotelj JULIE idealen za majhne prostore.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka | 79 cm |
| Znamka | Keter |
| širina izdelka | 61 cm |
| Globina izdelka | 58 cm |
| Skupna teža | 2,80 kg |
| Nosilnost | 110 kg |
| Material | Plastika |
| Barva | Grafit |
| Velikost paketa | 61x58x79cm |
| Pozicioniranje | Ne |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

59 na zalogi