
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Črn fotelj združuje elegantno obliko in funkcionalnost, primeren pa je tako za notranje kot zunanje prostore. Izdelan iz visokokakovostnega polipropilena, ojačanega s steklenimi vlakni, ponuja odlično UV odpornost. Poleg estetskega videza se ponaša tudi s praktično zložljivo funkcijo.
Trenutno ni dobavljivo
Ni na zalogi

Izbirajte elegantno obliko in funkcionalnost z našim foteljem, ki združuje trajnost in praktičnost. Zaradi visokokakovostnega kompozitnega materiala ojačanega s steklenimi vlakni, ki je dodatno UV odporen, bo vaša izbira fotelja resnično dolgotrajna.
V paketu prejmete robusten fotelj, oblikovan za vsestransko uporabo, primeren tako za notranjo kot zunanjo uporabo, saj prenese obremenitve do 150 kg.
Fotelj je narejen iz popolnoma recikliranih materialov, kar zagotavlja trajnostno uporabo brez kompromisov pri kakovosti.
Z minimalističnim retro dizajnom in zanimivimi barvnimi vzorci, ta fotelj privlači poglede in popestri vsak ambient, od restavracij do konferenčnih dvoran.
Ko potrebujete več prostora, boste cenili zložljivo funkcionalnost tega fotelja, ki omogoča, da ga enostavno pospravite in tako prihranite dragocen prostor.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka | 81 cm |
| Višina izdelka (višina sedeža od tal) | 45 cm |
| širina izdelka | 46 cm |
| Globina izdelka | 47 cm |
| Skupna teža | 2,7 kg |
| Nosilnost | 150 kg |
| Material | Polipropilen, ojačan s steklenimi vlakni |
| Barva | Črna |
| Pozicioniranje | Ne |
| Globina sedeža | 39 cm |
| Višina naslona | 37 cm |
| Možnost zlaganja | Da |
| Znamka | Roja |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

Ni na zalogi