
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Fotelj BILROS v sivi barvi združuje udobje in trpežnost, s čimer je idealen za uporabo v notranjih in zunanjih prostorih. Njegova lahka konstrukcija omogoča enostavno premikanje, obenem pa je fotelj izjemno vzdržljiv in stabilen. Izdelan iz polipropilena, ojačanega s steklenimi vlakni, zagotavlja dolgo življenjsko dobo, medtem ko minimalističen dizajn omogoča vsestransko umeščanje v prostor.
59,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
61 na zalogi

Fotelj BILROS je prava izbira za tiste, ki cenijo udobje in trpežnost. S svojim elegantnim dizajnom in praktično konstrukcijo se prilega tako notranjemu kot zunanjemu okolju.
Ta fotelj je izdelan iz polipropilena, ojačanega s steklenimi vlakni, kar mu daje izjemno stabilnost in dolgo življenjsko dobo. Kljub lahki konstrukciji ima izjemno nosilnost in vam omogoča enostavno manipulacijo.
Fotelj BILROS združuje sodoben dizajn z funkcionalnostjo, kar ga naredi idealnega za vsak dom ali poslovni prostor.
Ta fotelj lahko preprosto zložite, kar je še posebej priročno, ko želite prihraniti na prostoru ali ga premestiti.
Fotelj BILROS je odporen na UV-žarke, kar omogoča brezskrbno uporabo na prostem. Je popolna izbira za terase in balkone.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Višina izdelka | 82 cm |
| Znamka | Roja |
| Višina izdelka (višina sedeža od tal) | 43 cm |
| širina izdelka | 50 cm |
| Globina izdelka | 50 cm |
| Skupna teža | 4,25 kg |
| Nosilnost | 150 kg |
| Material | Polipropilen, ojačan s steklenimi vlakni |
| Barva | Siva |
| Pozicioniranje | Ne |
| Globina sedeža | 43 cm |
| Višina naslona | 40 cm |
| Možnost zlaganja | Da |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

61 na zalogi