
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
DOLOMITI 970L je elegantna grafitna posoda, ki poskrbi za urejenost vaših zunanjih prostorov. Idealna je za shranjevanje blazin, vrtnega orodja ali igrač, saj omogoča hiter dostop do vsebine in je odporna na UV žarke. Izdelana je iz reciklirane plastike, kar prispeva k trajnosti.
258,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
27 na zalogi

Ne glede na to, ali potrebujete prostor za shranjevanje blazin, vrtnega orodja ali igrač, je DOLOMITI 970L vaša rešitev. Elegantna in prostorna posoda na vašem vrtu, terasi ali balkonu poskrbi za urejenost in varnost vaših stvari. Omogoča preprosto odpiranje, kar zagotavlja hiter dostop do vsebine. S svojo prostornostjo prinaša red in estetiko v vaš zunanji prostor.
DOLOMITI 970L je pakirana v kartonski škatli z dimenzijami 148x87x20 cm in z težo 25 kg, vključuje vse potrebne dele ter preprost priročnik za montažo. S preprosto montažo, ki jo lahko opravita dve osebi, boste hitro uživali v urejenem prostoru.
DOLOMITI 970L ni le funkcionalna posoda, temveč tudi stilski dodatek, ki se zliva z okolico.
Izdelana iz reciklirane plastike, ta posoda ne le varuje vaše stvari, temveč tudi okolje.
S preprosto montažo in minimalnim vzdrževanjem, bo vaša posoda vedno pripravljena na uporabo.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 146 cm |
| Znamka | TOOMAX |
| Globina izdelka | 82 cm |
| Višina izdelka | 85 cm |
| Skupna teža | 25 kg |
| Nosilnost | 100 kg |
| Obseg | 970 L |
| Material | Plastika |
| Barva | Grafit |
| Velikost paketa | 148x87x20 cm |
| Embalažni material | Karton |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

27 na zalogi