
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 1-3 dni
BRAVO vrtna plastična posoda za shranjevanje s kapaciteto 270 L v elegantni grafitni barvi popestri vsak vrt ter nudi praktično shranjevanje. Posoda ima trpežen pokrov, ki omogoča tudi sedenje z nosilnostjo do 220 kg. Idealna je za vse vremenske pogoje, saj je odporna na UV-žarke. Narejena je iz recikliranega materiala, kar poudarja njeno trajnostno zasnovo.
58,99 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
50 na zalogi

BRAVO vrtna plastična posoda za shranjevanje 270 L v grafitni barvi je več kot le priročen dodatek vašemu vrtu. Omogoča varen prostor za shranjevanje in dodaja eleganco vašemu zunanjemu okolju.
V kompletu prejmete vrtno plastično posodo za shranjevanje, zasnovano za hitro in enostavno montažo brez uporabe orodja, ter navodila za vzdrževanje.
Posoda je zasnovana za hitro montažo brez uporabe orodja in enostavno čiščenje.
Posebna zasnova omogoča uporabo posode kot dodatni sedež, kar prinaša praktičnost za vsako priložnost.
Izdelana iz recikliranega materiala, ta posoda združuje funkcionalnost z okoljsko osveščenostjo.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 117,5 cm |
| Znamka | TOOMAX |
| Globina izdelka | 45 cm |
| Višina izdelka | 56 cm |
| Skupna teža | 7,4 kg |
| Nosilnost | 220 kg |
| Obseg | 270 L |
| Material | Plastika |
| Barva | Grafit |
| Velikost paketa | 119x54x10 cm |
| Embalažni material | Karton |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

50 na zalogi