
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
CLAIRE 2 sedeža SOFA v grafitni barvi združuje moderno eleganco in praktičnost. Narejena iz oblikovane plastike, ki posnema naravni ratan, zagotavlja odpornost na različne vremenske vplive in UV žarke. Popolna je za vsak zunanji prostor, saj je enostavna za vzdrževanje in opremljena s sivimi blazinami za dodatno udobje.
171,49 €vkl. DDV
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
Leanpay omogoča enostavne obročne nakupe preko spleta. Za obročno plačilo v košarici izberi Leanpay.
8 na zalogi

Prefinite svoj zunanji prostor z dvosedom Claire, izdelanim iz elegantno oblikovane plastike, ki posnema naravni ratan. Vzdrževanje tega kavča je poenostavljeno, saj je zasnovan tako, da vzdrži različne vremenske razmere in UV-žarke.
Paket vsebuje en dvosed, obložen z udobnimi sivimi blazinami, ki poskrbijo za dodatno udobje med uživanjem na prostem.
Dvosed Claire se ponaša z estetsko privlačno obliko, ki odraža sodoben slog in brezčasno eleganco, primerno za vsak vrt ali teraso.
Z integracijo mehkega sedenja s sivimi blazinami dvosed Claire zagotavlja vrhunsko udobje med sproščanjem na prostem.
Zaradi svoje odpornosti na UV žarke in različne vremenske vplive bo dvosed Claire ostal tako privlačen kot funkcionalen skozi vso sezono.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| Vsebina kompleta | 1x kavč za 2 osebi |
| Višina Klopi | 74 cm |
| širina Klopa | 65 cm |
| Dolžina Klop | 113 cm |
| Nosilnost Klopi | 2x110 kg |
| Material | Oblikovana plastika |
| Barva | Grafitna + siva blazina |
| Velikost pakiranja (število kartonov) | 59x64x60cm |
| Skupna teža | 11 kg |
| Embalažni material | Karton |
| Znamka | Keter |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

8 na zalogi