
ClimaShield™ Usmerjevalnik zraka za klimo Duo Flex+
●Dostava 3–5 dni
Eleganten BISTROT ITALIA plastični fotelj v svetlo sivi barvi združuje italijanski dizajn in praktičnost, kar ga naredi popolnega za zunanjo uporabo. Izdelan je iz reciklirane plastike in ponuja udobje ter trajnost. Stol je lahek za premikanje in odporen na vremenske vplive.
●Po naročilu, rok dobave 10 - 12 dni
16 na zalogi

Eleganten BISTROT ITALIA plastični fotelj prinaša na vaš vrt udobje predvsem pa vzdržljivost. Zasnovan za zunanjo uporabo, ta stol združuje italijanski dizajn in praktičnost.
Zasnovan iz trdne reciklirane plastike, ponuja stol trajnostno rešitev za ljubitelje zunanjih prostorov.
Stole BISTROT ITALIA lahko enostavno kombinirate z našimi mizami iz serije ITALIA.
BISTROT ITALIA je izdelan iz reciklirane plastike, kar izkazuje zavezanost k varovanju okolja.
Svetlo siva barvna shema dodaja vašemu vrtu moderni pridih.
| Dodatne informacije | Podrobnosti |
|---|---|
| širina izdelka | 51 cm |
| Globina izdelka | 48 cm |
| Višina izdelka | 78 cm |
| Skupna teža | 4,5 kg |
| Nosilnost | 110 kg |
| Material | Plastika |
| Barva | Svetlo siva, siva |
| Pozicioniranje | Ne |
| Možnost zlaganja | Da |
| Znamka | TOOMAX |
Še ni ocen. Dodajte svojo oceno spodaj!

16 na zalogi